Kiralık Forkliftler

Kiralık Forklift İstanbul'da Uzman Operatörleriyle Profesyonel Forklift kiralama hizmeti

Forklift

Kiralık Forklift , projeniz için ihtiyacınız olan hizmeti, profesyonel ekibiyle sizlere sunmak için hazır! Kiralık Forklift, 2001 yılından bu yana İstanbul'da Forklift kiralama hizmeti veriyor. %100 müşteri memnuniyetini hedef edinmiş ekibimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat var gücüyle çalışıyor. Forklift nakliyat ve taşımacılık misyonu, operasyon şeflerimiz ve saha kontrol ekibimizle birlikte projelerinizi tam zamanında başarıyla çözüme ulaştırmaktır. Tam donanımlı uzman operatörlerimizden hemmmen hizmet almak için telefon numaralarımızdan Forklift satış departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Neden Forklift Kiralama'dan Hizmet almalıyım?

Forklift kiralama alanındaki Firmamızın gerekli olan tüm belgelere ve vinç operatörlüğü, iş güvenliği ve sağlık eğitimlerini tamamlamış uzman operatörlerine sahip olmasının yanı sıra, hizmet politikasının da çözüm odaklı olması, projelerinizi operasyon şefimizin gözetiminde vaktinde tamamlaması bizleri ön plana çıkarıyor. Çalıştığımız firmalara müşteri olarak değil iş ortağı olarak bakıyoruz, işinize projenize sizin kadar değer veriyoruz. Kiralık Forkliftlerimizle titizlikle, saha kontrol ekibimizin gözetiminde profeyonel bir hizmet sunuyoruz. Çalışmalarımızın sürekliliğini sağlayarak uzun yıllar Kiralık Forklift hizmeti sağlayabileceğimiz şirketlerle çalışmayı hedefliyoruz. Daha detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Direk dikme, kablo açma, konteyner taşımacılığı, vinçli nakliye, fabrika ve makine taşıma hizmetleri.

Bazı Referanslarımız


Etiketler: Kiralık Forklift , Forklift Kiralama , Kiralık Forkliftler , , Kiralık ForkliftForklift Araç Parkurumuz

  • 3 ton kaldırma 3.4 metre yükseltme
  • 2 ton kaldırma 3.8 metre yükseltme
  • 4 ton kaldırma 2.8 metre yükseltme
  • 3 ton kaldırma 3.6 metre yükseltme

Vinç Sektörüne bakış

Ülkemizde inşaat sanayi ve benzeri sektörlerin gelişmesiyle birlikte talep arttığı için Kiralık Forklift firmalarında artış oldu. Bu artışla birlikte Forklift hizmet kalitesinde düşüşler meydana geldi. Bu noktada çeşitli belgelere sahip, eğitimli Forklift operatörlerine sahip olan firmaların bir adım öne çıkması ve hizmet kalitesinin önemini farkedilmiştir. Bu yüzden hizmeti alan müşterilerin hizmet alacakları şirketin yasal belgelerinin olup olmadığına dikkat etmesi gerekiyor. K1 Belgesi, İş Güvenliği Belgesi, Forklift Operatör Belgesi, İş Güvenliği ve Sağlık eğitimi, İş Makinelerinin Sigortaları, Araçların muayene belgeleri gibi tüm belgelere sahip olan Kiralık Forklift firmamız size kusursuz hizmet vermek için donanımlı ekipmanıyla ve uzman ekibiyle bir telefon kadar yakın.

Vinç & İş Makinesi Haberleri